Oferty pracy

Szanowni Państwo!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy Klienta

Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie
– Doświadczenie w sprzedaży
– Łatwość nawiązywania kontaktów
– Szybkie przyswajanie wiedzy
– Bardzo dobra organizacja czasu pracy
– Niekaralność

Obowiązki:
– Aktywne budowanie portfela Klientów
– Doradztwo i bieżąca obsługa Klientów firmy
– Utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami oraz partnerami firmy
– Obsługa systemu CRM i poczty

Oferujemy:
– Stabilną pracę, po okresie próbnym na umowę o pracę
– Bezpłatny, kompleksowy system szkoleń
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze
– Niezbędne narzędzia do pracy
– Pakiet socjalny
Naszym kapitałem są ludzie – poszukujemy ludzi aktywnych i otwartych.

Wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@abaga.pl. Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie danych osobowych”. Oferty bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane

Dane firmy:
Abaga Sp. z o.o.
Gdynia, ul. Kartuska 15A/4
E-mail: rekrutacja@abaga.pl
www.abaga.pl